مینی واش بوش و مینی واش آاِگ

 

متأسفانه به علت نبود نظارت کافی از سوی نهادهای حمایتی و نظارتی مصرف کنندگان در بازار لوازم خانگی و سیسمونی ، شاهد عرضه ی کالاهای تقلبی هستیم که با استفاده از برندهای اصیل و با سابقه مثل بوش و آ ا ِگ اقدام به فریب مشتری می کند که البته این روند بیشتر در لوازم خانگی کوچک و مینی واش که قیمت خیلی بالایی ندارند و مصرف کننده هزینه ی زیادی پرداخت نمی کند و  تحقیق و دقت کمتری دارند ، بیشتر دیده می شود .

عده ای فرصت طلب از این عدم نظارت و اطلاعات کافی مصرف کننده سوء استفاده کرده و کالاهای با کیفیت بسیار پایین را تحت اسامی برندهای اصلی بازار عرضه می کنند . حال آنکه شما اگر کمی دقت کنید و در سایت های اصلی این برندهای معروف جستجو کنید متوجه می شوید که این برندهای اصلی  به هیچ عنوان کالایی تحت عنوان (مینی واش – کهنه شوی – لباس شویی کوچک – لباس شویی نوزاد ) در سبد کالایی خود ندارند.

در حالی که شما می توانید با کمی تحقیق به جای محصولات تقلبی که با برندهای معروف به فروش می رسند از شرکت هایی که اصالت دارند و برای برند خودشان با کیفیت بالایی کالا و خدمات پس ار فروش واقعی ارزش آفرینی می کنند خرید کرده تا ضمن استفاده بهینه از هزینه ای که برای خرید می کنید از کالا و خدمات پس از فروش با کیفیت بالا برخوردار شوید و طعمه ی فرصت طلبان نباشید .

مینی واش  -  مینی واشر -   کهنه شور   - کهنه شوی   - لباس شویی  کوچک   - لباس شویی نوزاد  -  لباس شویی کودک  -  لباس شویی سطلی  - لباس شویی دستی -سیسمونی  -مینی واش  -  مینی واشر -   کهنه شور   - کهنه شوی   - لباس شویی  کوچک   - لباس شویی نوزاد  -  لباس شویی کودک  -  لباس شویی سطلی  - لباس شویی دستی -سیسمونی